Mix pamlsků pro štěňátka 160g - DOGSTYLE

MIX PRO ŠTĚŇÁTKA!

Mix měkkých pamlsků prověřený a pečlivě vybraný "zrzavými" tlamičkami malých ridgebacků :) !

Pamlsky jsou určeny pro všechny pejsky od 2-3 měsíců věku. 

složení najdete níže pod produktem

59,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy
Skladem

Hvězdičky Složení: obiloviny, maso a vedlejší produkty živočišného původu (min. 4 % vepřové), melasa, tuky a oleje, glycerin, sušená syrovátka, vedlejší produkty rostlinného původu, hydrolyzovaný kuřecí protein, Doplňkové látky: barviva, kalcium 5.000mg/kg (ES přísady). S konzervanty a antioxidanty (ES přísady). Analytické složky: hrubý protein 12,5 %, hrubý tuk 6,0 %, vlhkost 13,5 %, hrubý popel 5,8 %, hrubá vláknina 0,7 %. Návod na krmení: slouží jako pochoutka za odměnu k běžné denní krmné dávce. Psovi o hmotnosti do 15 kg podávejte 2-5 kusů denně, psovi o hmotnosti 15-30 kg podávejte 4-10 kusů denně a psovi o hmotnosti nad 30 kg podávejte 8-20 kusů denně. Vždy zajistěte zvířeti přístup k čerstvé pitné vodě. Není určeno pro lidskou spotřebu. Skladujte na suchém a chladném místě!

🦴 Šunkové kostičky  Složení: obiloviny, maso a vedlejší produkty živočišného původu (min. 4 % vepřové), melasa, tuky a oleje, glycerin, sušená syrovátka, vedlejší produkty rostlinného původu, hydrolyzovaný kuřecí protein, Doplňkové látky: antioxidant, konzervanty, barviva (ES přísady). Analytické složky: hrubý protein 12,5 %, hrubý tuk 6,0 %, vlhkost 13,5 %, hrubý popel 5,8 %, hrubá vláknina 0,7 %. Návod na krmení: slouží jako pochoutka za odměnu k běžné denní krmné dávce. Psovi o hmotnosti do 15 kg podávejte 2-5 kusů denně, psovi o hmotnosti 15-30 kg podávejte 4-10 kusů denně a psovi o hmotnosti nad 30 kg podávejte 8-20 kusů denně. Vždy zajistěte zvířeti přístup k čerstvé pitné vodě. Není určeno pro lidskou spotřebu. Skladujte na suchém a chladném místě!

🥩 Šunčičky Složení: obiloviny, maso a vedlejší produkty živočišného původu (min. 4% vepřové), cukry, tuky a oleje, sušená syrovátka, vedlejší produkty rostlinného původu, aditiva: barvivo, aroma (ES přísady). S konzervanty a antioxidanty (ES přísady). Analytické složky: hrubý protein 12,5 %, hrubý tuk 6,0 %, vlhkost 13,5 %, hrubý popel 5,8 %, hrubá vláknina 0,7 %. Návod na krmení: slouží jako pochoutka za odměnu k běžné denní krmné dávce. Psovi o hmotnosti do 15 kg podávejte 2-5 kusů denně, psovi o hmotnosti 15-30 kg podávejte 4-10 kusů denně a psovi o hmotnosti nad 30 kg podávejte 8-20 kusů denně. Vždy zajistěte zvířeti přístup k čerstvé pitné vodě. Není určeno pro lidskou spotřebu. Skladujte na suchém a chladném místě!