Plněné polštářky - výběr ze tří druhů 80g

NOVINKA!

Varianta: cibule a moučný červ

Obsahují více zdravých přísad, jako je rohovník, skořice, vápník, česnek a sádlo. Neobsahují žádné chemické přísady, přidaný cukr a lepek! 

Varianta: sýr a řepa

Obsahují více zdravých přísad, jako je karob, skořice, vápník, česnek a sádlo. Neobsahují žádné chemické přísady, přidaný cukr a lepek! 

Varianta: česnek a slanina

Obsahují více zdravých přísad, jako je karob, skořice, vápník, česnek a sádlo. Neobsahují žádné chemické přísady, přidaný cukr a lepek! 


Zvolte si variantu:

56,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy

Plněné polštářky s cibulí a moučným červem 80g

Doplňkové krmivo pro psy. Složení: rýžová mouka, tuky a oleje, syrovátka sušená, maso a vedlejší produkty živočišného původu, Cibule, zpracované živočišné proteiny (moučný červ 4%), slad, hydrolizovaný kuřecí protein, minerální látkyKvasince, doplňkové látky: vitamín A 6.500 UI/kg, vitamín C 100 mg/kg, vitamín D3 600 UI/kg, vitamín E 100 mg/kguhličitan vápenatý (kalcium 3.600 mg/kg). S konzervanty a antioxidanty (ES přísady). Analytické složky: hrubý protein 15 %, hrubý tuk 23 %, vlhkost 8,5 %, hrubý popel 7,5 %, hrubá vláknina 0,5 %. Návod ke krmení: slouží jako pochoutka za odměnu k běžné denní krmné dávce. Psovi o hmotnosti do 15 kg podávejte 2 kusy denně, psovi o hmotnosti 15-30 kg podávejte 4 kusů denně a psovi o hmotnosti nad 30 kg podávejte 6 kusů denně. Zajistěte zvířeti vždy přístup k čerstvé pitné vodě. Není určeno pro lidskou spotřebu. Skladujte na suchém a chladném místě! Datum spotřeby a číslo šarže uvedeno na obalu.