Plněné polštářky s řepou a sýrem 80g

NOVINKA!

Nová kolekce pamlsků pro psy se složením, které je lepší pro jejich trávení. Pochoutky jsou vhodné i pro psy trpící cukrovkou a obezitou. Obsahují více zdravých přísad, jako je karob, skořice, vápník, česnek a sádlo. Neobsahují žádné chemické přísady, přidaný cukr a lepek! 

Zvolte si variantu:

56,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy
Skladem

Doplňkové krmivo pro psy. Složení: rýžová mouka, tuky a oleje, syrovátka sušená, maso a vedlejší produkty živočišného původu, sušená mletá červená řepa (min. 3%), sušený sýr (min. 2%), slad, hydrolyzovaný kuřecí protein, minerální látky, kvasince, uhličitan vápenatý (kalcium 3.600 mg/kg), doplňkové látky: vitamín A 6.500 UI/kg, vitamín C 100 mg/kg, vitamín D3 600 UI/kg, vitamín E 100 mg/kg. S konzervanty a antioxidanty (ES přísady). Analytické složky: hrubý protein 15 %, hrubý tuk

23 %, vlhkost 8,5 %, hrubý popel 7,5 %, hrubá vláknina 0,5 %. Návod ke krmení: slouží jako pochoutka za odměnu k běžné denní krmné dávce. Zajistěte zvířeti vždy přístup k čerstvé pitné vodě. Není určeno pro lidskou spotřebu. Skladujte na suchém a chladném místě!