Kachní biskupy pro psy 75g

NOVINKA!

Představujeme vám naši novou lahodnou pochoutku pro psy - Kachní biskupy! Tyto chutné a vyvážené pamlsky jsou vyrobeny z kvalitního kachního masa, což zajišťuje nejen vynikající chuťový zážitek, ale také přínosy pro zdraví vašeho psa. Díky svému kvalitnímu složení jsou ideální jako zdravá odměna během tréninku, nebo jako součást vyvážené stravy pro vašeho psa. Hmotnost 75g

56,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy
Skladem

Představujeme inovativní pamlsky pro psy s názvem Kachní biskupy, které představují synergii mezi excelentní chutí a výživnou hodnotou. Naše pečlivě vyvinuté receptury kombinují vysoce stravitelné kachní maso s optimálním poměrem bílkovin, tuků a sacharidů, aby poskytovaly vyvážený nutriční přínos pro vaše psy. Kachní maso jako primární zdroj bílkovin je obohaceno o esenciální aminokyseliny a železo, podporující svalovou regeneraci a zdraví krevního oběhu. 

Důmyslně zvolené složení též zahrnuje vysoké množství omega-3 mastných kyselin, podporujících zdravou srst a kožní integritu. Kachní biskupy jsou nejen vynikající v chuti, ale představují i vědecky podloženou volbu pro komplexní péči o zdraví a pohodu vašich psích společníků.